SME TU PRE VÁS

info@postovazalozna.sk
+421 (0)911 755 455

Čaňa, Skladná 1

cana@postovazalozna.sk
PO - PI 8:00-12:00 | 13:00-16:00
0902927853

Chminianská Nová Ves 34

chnv@postovazalozna.sk
PO - PI 8:00-12:00 | 13:00-16:00; SO 8:00 - 12:00
0902 927 847

Dobšina, SNP 561

dobsina@postovazalozna.sk
PO - PI 8:00-12:00 | 13:00-16:00; SO 8:00 - 12:00
0902927846

Gelnica, Hlavná 2

gelnica@postovazalozna.sk
PO - PI 8:00-12:00 | 13:00-16:00
0902927852

Hanušovce nad Topľou, Slovenská 631

hanusovce@postovazalozna.sk
PO - PI 8:00-12:00 | 13:00-16:00, SO 8:30-12:30
0902927843

Hnúšťa, Železničná 507

hnusta@postovazalozna.sk
PO - PI 8:00-12:00 | 13:00-16:00
0902927841

Humenné, Námestie slobody 42

humenne@postovazalozna.sk
PO - PI 8:00-12:00 | 13:00-16:00, SO 8:00-12:00
0914339440

Kežmarok, MUDr. Alexandra 2

kezmarok@postovazalozna.sk
PO - PI 8:00-12:00 | 13:00-16:00
0902927851

Medzev, Štóska 1

medzev@postovazalozna.sk
PO - PI 8:00-12:00 | 13:00-16:00
0902927849

Medzilaborce, Mierová 828/1

medzilaborce@postovazalozna.sk
PO - PI 8:00-12:00 | 13:00-16:00; SO 8:00 - 12:00
0902927850

Moldava nad Bodvou, Hlavná 51

moldava@postovazalozna.sk
PO - PI 8:00-12:00 | 13:00-16:00; SO 8:00 - 12:00
0902927855

Rožňava, Šafariková 18

roznava@postovazalozna.sk
PO - PI 8:00-12:00 | 13:00-16:00; SO 8:00 - 12:00
0914/339801

Košice - Šaca, Mládežnícka 4

saca@postovazalozna.sk
PO - PI 8:00-12:00 | 13:00-16:00
0902927858

Sobrance, Michalovská 14

sobrance@postovazalozna.sk
PO - PI 8:00-12:00 | 13:00-16:00
0902927845

Spišské Podhradie, Palešovo námestie 17

podhradie@postovazalozna.sk
PO - PI 8:00-12:00 | 13:00-16:00; SO 8:00 - 12:00
0902927842

Spišský štvrtok, Obrancov mieru 269/26

spis@postovazalozna.sk
PO - PI 8:00-12:00 | 13:00-16:00; SO 8:00 - 12:00
0902927859

Štítnik, Námestie 1. Mája 168

stitnik@postovazalozna.sk
PO - PI 8:00-12:00 | 13:00-16:00;
058/4431470

SVIT, SNP 15

svit@postovazalozna.sk
PO - PI 8:00-12:00 | 13:00-16:00; SO 8:00 - 12:00
0902927848

Tornaľa, Hl. námestie 24

tornala@postovazalozna.sk
PO - PI 8:00-12:00 | 13:00-16:00
0902927857

Trebišov, M. R. Štefánika 79

trebisov@postovazalozna.sk
PO - PI 8:00-12:00 | 13:00-16:00
0902927856

Hadabuda 23, 07901 Veľké Kapušany

kapusany@postovazalozna.sk
PO - PI 8:00-12:00 | 13:00-16:00, SO 8:00-12:00
0902927854

Nám. slobody 1000, Vranov nad Topľou

vranov@postovazalozna.sk
PO - PI 8:30-12:00 | 13:00-16:30; SO 8:00 - 12:00
0914339899