SME TU PRE VÁS

info@postovazalozna.sk
+421 (0)911 755 455

Čaňa, Skladná 1

cana@postovazalozna.sk
PO - PI 8:00-12:00 | 13:00-16:00
055/6854356

Chminianská Nová Ves 34

chnv@postovazalozna.sk
PO - PI 8:00-12:00 | 13:00-16:00; SO 8:00 - 12:00
051/775 48 35

Dobšina, SNP 561

dobsina@postovazalozna.sk
PO - PI 8:00-12:00 | 13:00-16:00; SO 8:00 - 12:00
058/734 99 54

Gelnica, Hlavná 2

gelnica@postovazalozna.sk
PO - PI 8:00-12:00 | 13:00-16:00
053/4431852

Hnúšťa, Železničná 507

hnusta@postovazalozna.sk
PO - PI 8:00-12:00 | 13:00-16:00
047/5423555

Humenné, Námestie slobody 42

humenne@postovazalozna.sk
PO - PI 8:00-12:00 | 13:00-16:00, SO 8:00-12:00
057/7795116

Kežmarok, MUDr. Alexandra 2

kezmarok@postovazalozna.sk
PO - PI 8:00-12:00 | 13:00-16:00
052/4468524

Levoča, Jozefa Czauczika 4

levoca@postovazalozna.sk
PO - PI 8:00-12:00 | 13:00-16:00
053/4431887

Medzev, Štóska 1

medzev@postovazalozna.sk
PO - PI 8:00-12:00 | 13:00-16:00
055/6711334

Medzilaborce, Mierová 828/1

medzilaborce@postovazalozna.sk
PO - PI 8:00-12:00 | 13:00-16:00; SO 8:00 - 12:00
057/4432126

Moldava nad Bodvou, Hlavná 51

moldava@postovazalozna.sk
PO - PI 8:00-12:00 | 13:00-16:00; SO 8:00 - 12:00
055/6320647

Rožňava, Šafariková 18

roznava@postovazalozna.sk
PO - PI 8:00-12:00 | 13:00-16:00; SO 8:00 - 12:00
0914/339801

Košice - Šaca, Mládežnícka 4

saca@postovazalozna.sk
PO - PI 8:00-12:00 | 13:00-16:00
055/6854368

Sobrance, Michalovská 14

sobrance@postovazalozna.sk
PO - PI 8:00-12:00 | 13:00-16:00
056/6281764

Spišské Podhradie, Palešovo námestie 17

podhradie@postovazalozna.sk
PO - PI 8:00-12:00 | 13:00-16:00; SO 8:00 - 12:00
053/448 91 25

Spišský štvrtok, Obrancov mieru 269/26

spis@postovazalozna.sk
PO - PI 8:00-12:00 | 13:00-16:00; SO 8:00 - 12:00
053/4431000

Štítnik, Námestie 1. Mája 168

stitnik@postovazalozna.sk
PO - PI 8:00-12:00 | 13:00-16:00; SO 8:00 - 12:00
058/4431470

SVIT, SNP 15

svit@postovazalozna.sk
PO - PI 8:00-12:00 | 13:00-16:00; SO 8:00 - 12:00
052/7893968

Košice, Trieda SNP 88/430

terasa@postovazalozna.sk
PO - PI 8:00-12:00 | 13:00-16:00; SO 8:00 - 12:00
055/4607024

Tornaľa, Hl. námestie 24

tornala@postovazalozna.sk
PO - PI 8:00-12:00 | 13:00-16:00
047/5423210

Trebišov, M. R. Štefánika 79

trebisov@postovazalozna.sk
PO - PI 8:00-12:00 | 13:00-16:00
056/6684228

Nám. slobody 1000, Vranov nad Topľou

vranov@postovazalozna.sk
PO - PI 8:00-12:00 | 13:00-16:00; SO 8:00 - 12:00
057/779 53 45