PREDÁVAME POUŽITÝ TOVAR.

Je to tak jednoduché...

Začína to tým, že potrebujete peniaze a nikto Vám nechce požičať. Porozhliadnete sa doma, či nemáte nejaké zlaté šperky (aj poškodené), prípadne elektroniku (TV, DVD, playstation, mobilný telefón, atď.), bez čoho by ste mohli vydržať dobu, na ktorú potrebujete požičať peniaze. Ak áno, zoberiete túto vec (v prípade elektroniky aj pôvodné balenie a doklad o kúpe) a vydáte sa na cestu do našej záložne. À propos, budete potrebovať aj svoj doklad totožnosti, občiansky preukaz alebo pas. V záložni Vaše veci ohodnotíme a bez akýchkoľvek ďalších otázok Vám požičiame najvyššiu možnú čiastku.

Druhá časť dejstva začína tým, že máte peniaze, aby ste založené veci od nás „vykúpili“ späť. Zase sa vydáte na cestu k nám, v záložni predložíte potvrdenie o založenej veci a svoj doklad o totožnosti, zaplatíte požičanú sumu aj s poplatkom za založenie, my Vám vydáme Vašu vec a spokojne odídete domov.

 

Podmienkou založenia je, že musíte byť starší ako osemnásť rokov, musíte mať so sebou platný preukaz totožnosti (občiansky preukaz alebo pas) a vec na založenie.

Naše poplatky sú najnižšie na trhu záložní, u nás sa nestretnete so žiadnymi skrytými poplatkami - vždy zaplatíte len vopred dohodnutý poplatok z hodnoty zálohy.

Založený tovar si môžete kedykoľvek vyzdvihnúť alebo predĺžiť dobu založenia (za súčasného zaplatenia poplatku za pôvodné založenie).

V prípade ďalších otázok kontaktujte náš personál, ktorý vám veľmi rád a ochotne poradí.

Takže, môžete sa vydať na cestu k nám.

Sme tu pre Vás!